İlan

İşçi Alımı İlanları

 

İŞÇİ ALIM İLANLARI

İZMİR TERSANESİ KOMUTANLIĞI 2015-2   /   6 KİŞİ İŞÇİ ALIMI ÜLKE GENELİ İLANI  


(ÇOK YAKINDA 1 KİŞİLİK İŞÇİ ALIMI OLACAKTIR MESLEK KOLU BELLİ DEĞİLDİR)

Bu işgücü istemi, İŞKUR'un ÇİĞLİ HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir

İZMİR TERSANESİ KOMUTANLIĞI

Son Başvuru Tarihi: ..27.11.2015

Yayınlanma Tarihi: ...18.11.2015, Sayı: .............


 

SIRA NO

MESLEK KOLU

ALINACAK İŞÇİ SAYISI

1

BOYACI 2

2

DÖŞEMECİ

2

3

HİDROLİKÇİ

2

TOPLAM

6

UKÇA


SIRA NU. MESLEK KOLU ALIMI YAPILACAK İŞÇİ SAYISI MESLEK LİSESİ MEZUNU OLUP BELGE GEREKTİRMEDEN MÜRACAAT EDEBİLECEK BÖLÜMLER LİSE MEZUNU OLUP BELGE İLE MÜRACAAT EDEBİLECEK MESLEK DALLARI
1. ARMADOR
Güverte, Gemi İnşa ve Gemi Yapım Lise mezunları için; Ehliyeti G Sınıfı olan iş makinaları operatörleri.
2. BOYACI 2 Boya Teknolojisi, Boyacılık ve Yüzey Hazırlama, Sanayi Boya Uygulama Teknolojileri Lise mezunları için; MEB Onaylı ana meslek dalı Boyacı olan , Ustalık veya Mesleki Yeterlilik Kurumundan alınan Mesleki Yeterlilik Belgelerinden birine sahip olmak. Bu nedenle istenilen belgelere sahip adaylar İŞKUR İş ve Meslek Danışmanları ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.
3. DÖŞEMECİ 2 Mobilya Döşemeciliği, Döşemecilik Lise mezunları için; MEB Onaylı ana meslek dalı Döşemeci olan , Ustalık veya Mesleki Yeterlilik Kurumundan alınan Mesleki Yeterlilik Belgelerinden birine sahip olmak. Bu nedenle istenilen belgelere sahip adaylar İŞKUR İş ve Meslek Danışmanları ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.
4. ELEKTRONİKÇİ
Elektronik, Elektrik Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik, Gemi Elektroniği Ve Haberleşme,Telekominikasyon Lise mezunları için; MEB Onaylı ana meslek dalı Elektronik olan , Ustalık veya Mesleki Yeterlilik Kurumundan alınan Mesleki Yeterlilik Belgelerinden birine sahip olmak. Bu nedenle istenilen belgelere sahip adaylar İŞKUR İş ve Meslek Danışmanları ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.
5. ELEKTRİKÇİ (GENEL)
Elektrik, Elektrik Tesisatçılığı, Elektrik Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektrik, Elektrik Tesisatları Ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri Lise mezunları için; MEB Onaylı ana meslek dalı Elektrik olan , Ustalık veya Mesleki Yeterlilik Kurumundan alınan Mesleki Yeterlilik Belgelerinden birine sahip olmak. Bu nedenle istenilen belgelere sahip adaylar İŞKUR İş ve Meslek Danışmanları ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.
6. GEMİ ADAMLARI
Güverte Lise mezunları için; Gemi Adamı Cüzdanına (Asgari “Gemici veya daha üst Yeterliliklere) sahip kişilerin belgelerinin geçerlilik süresi, ilan bitiş tarihi itibariyle bir (365 gün) yıldan az olmamak.
7. HİDROLİKÇİ (GENEL) 2 Hidrolik Ve Pnömatik Teknolojisi, Kontrol Ve Enstrümantasyon Teknolojisi, Mikroteknik, Otomatik Kumanda Lise mezunları için; MEB Onaylı ana meslek dalı Hidrolik (Genel) olan , Ustalık veya Mesleki Yeterlilik Kurumundan alınan Mesleki Yeterlilik Belgelerinden birine sahip olmak. Bu nedenle istenilen belgelere sahip adaylar İŞKUR İş ve Meslek Danışmanları ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.
8. KAPTAN
Gemi Kaptanlığı (Güverte) Lise mezunları için; Gemi Adamı Cüzdanına (Asgari “Sınırlı Vardiya Zabiti veya daha üst Yeterliliklere”) sahip kişilerin belgelerinin geçerlilik süresi, ilan bitiş tarihi itibariyle bir (365 gün) yıldan az olmamak.
9. KOMPRESÖR ONARIMCISI
Hidrolik Ve Pnömatik Teknolojisi, Kontrol Ve Enstrümantasyon Teknolojisi, Mekatronik, Motor, Endüstriyel Mekanik, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Lise mezunları için; MEB Onaylı ana meslek dalı Kompresör Onarımcısı olan , Ustalık veya Mesleki Yeterlilik Kurumundan alınan Mesleki Yeterlilik Belgelerinden birine sahip olmak. Bu nedenle istenilen belgelere sahip adaylar İŞKUR İş ve Meslek Danışmanları ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.
10. TESVİYECİ, PLANYACI (VARGEL)
Tesviye, Makine, Kalıp, Endüstriyel Mekanik, Bilgisayarlı Numerik Kontrol (CNC) Lise mezunları için; MEB Onaylı ana meslek dalı Tesviye olan , Ustalık veya Mesleki Yeterlilik Kurumundan alınan Mesleki Yeterlilik Belgelerinden birine sahip olmak. Bu nedenle istenilen belgelere sahip adaylar İŞKUR İş ve Meslek Danışmanları ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.
TOPLAM 6


İletişim Formu

Email:
Konu:
Mesaj:
İnsanda kaç tane göz vardır
canakkale canakkale canakkale truva search
canakkale canakkale canakkale truva search
canakkale canakkale canakkale truva search